Yeni Sezonun En Trend Aksesuarları Hangileri?

Yeni Sezonun En Trend Aksesuarları Hangileri?
28 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 159 kez okundu.

Havaların ısınmasıyla birlikte hareketlenen giyim modası çeşit çeşit aksesuarlarla renklenmeye başladı. Bu yaz sezonunun en trend aksesuarları yine giyim modasının esintilerini taşıyor. Hippi akımının getirdiği rahat kıyafetler salaş ve bohem takılarla süsleniyor. Büyük boncuklu bileklikler, bakır, gümüş, bronz renkli bilezikler, halhallar, kumaş detaylı küpeler ve boncuklu kolyeler bu yıl da çok moda. Aksesuar modasının öne çıkan parçalarından biri de bandanalar. Saçların yanı sıra boyun ve bilekleri de süsleyen bandana ve ince eşarplar hemen hemen her kıyafetle oldukça hoş uyum sağlıyor.

yaz-sezonunun-en-trend-aksesuarlar

2016 yaz sezonunun en gözde aksesuar seçimlerinden biri de asimetrik, sallantılı küpeler. Özellikle damla ve sarkıt şeklinde, farklı renklerde ve modellerde kullanılan asimetrik küpeler bu yıl oldukça popüler. Küpelerin yanı sıra kulak kıkırdağı piercingleri de dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra kumaş ve boncuk detaylı zincir bileklikler de bu yazın en trend parçaları arasında.

Hippi-akimi

Bu yaz kalın kuşaklar ve büyük tokalı gösterişli kemerler de aksesuar modasındaki yerini alıyor. Özellikle blazer ceket ve kumaş yeleklerin üstünde kullanılan işlemeli kemerler dikkat çekiyor. Bu yılın en trend aksesuarlarından biri de cam şişe şeklindeki kolyeler.

İçlerinde minik metal semboller ve kurumuş çiçekler bulunan bu kolyeler sokak modasındaki yerini çoktan aldı bile. En çok tercih edilen kolyelerden bir başkası ise metal madalyonlar. Önceki yılların aksine parlak altın ve gümüş yerine oksitlenmiş bronz görünümlü bakır kolyeler daha çok kullanılıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git