En Güzel Uzun Abiye Elbise Modelleri 2019

Abiye dendiğinde artık kimsenin aklına o ağır mı ağır, taşlı, giyene ağırlık ve zorluk olan demode modeller gelmiyor. Onların yerine daha hafif, daha tek renk ve daha kullanışlı tiril tiril elbiseler tercih ediliyor. Hem taşıması kolay, hem farklı özen günlerinizde de tercih edilebilir. Artık gelinin annesi ya da kız kardeşi olduğunuzu gösteren elbiseler giyinmeye gerek yok. Bu eski tür elbiseler aynı zamanda ağır bir saç tasarımı, ağır makyaj ve hantal takılar da takmayı gerektirdiğinden artık tümü neredeyse tamamen geride kaldı.

Şimdilerde en çok tercih edilen hafif, ince kumaştan rahat elbiseler. Bu yazımızda  en çok tercih edilen abiye modellerini, en trend kısa abiye elbiseleri ve en moda abiyeleri sunacağız. İşte o abiyeler:

Volan Detaylı Abiye Elbise Modelleri:

Omuz kısımlarından kalın askı geçen ya da her iki kolun yanlarına düşmüş salaş kol detaylarıyla rahat ve havadar gözüken bu elbiseler oldukça seviliyor. Dizin yukarısında biten yırtmaçları ile de elbiseye hareket katıyor.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Dantel Detaylı Abiye Elbise Modelleri:

Yine çoğunlukla kalın askılarla tasarlanan bu abiye elbiseler, göğüs altı kısımlarında kullanılan dantel ile hem daha şık, hem de daha çekici görünmenizi sağlıyor. Elbisenin alt kısmının üzeri tül kaplı olursa çok daha dikkat çekici olacaktır.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Çiçek Desenli Abiye Elbise Modelleri:

İnce askı ve V şeklinde dekolteleri ile hem rahat hem abiye şıklığını ayna elbisede bulmak isteyenler için idealdir .

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Işıltılı Abiye Elbise Modelleri:

Işıltının modası hiç geçmeyecek gibi gözüküyor, hele ki abiye elbiselerde. Işıltı olduğu için elbisenin geneli sade detaylardan oluşmakta, çoğunlukla askı ve göğüs dekoltesi detayları bulunmaktadır.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Yırtmaç Detaylı Abiye Elbise Modelleri:

Bu elbiselerde genellikle yırtmaç dikkat çektiği için diğer detaylar sade tutulmaktadır. Eğer yırtmaç diz hizasında bitiyorsa göğüs veya sırt dekoltesi gibi bölümlerin göz aldığını görebilirsiniz. Piyasada özellikle kırmızı ve siyah tonları oldukça yaygın. Bu model en sade ve en zarif abiye elbise modellerindendir.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Güpür Tasarım Abiye Elbise Modelleri:

Güpür tıpkı dantel gibi elbiselerde oldukça sık tercih edilen bir malzeme haline geldi. Güpür elbiselerin 2018’in yazının en trend abiye elbise modellerinden biri olduğunu söylemeliyiz.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Yarım Balık Abiye Elbise Modelleri:

Yarım balık elbise çok fazla gördüğümüz abiye elbise modelidir. Fakat çok tercih edilse de  zarafetinden hiçbir şey kaybetmeyen elbiselerden olduğundan, piyasada birçok farklı detayla işlenmiş yarım balık elbise bulmanız mümkün.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Cepli Abiye Elbise Modelleri:

bu modeller genellikle ince askı, göğüs dekoltesi, iki cebi olan, bel kısmı oturmuş ve aşağıya doğru genişleyerek inen abiye elbise modelidir. Genellikle genç kızların oldukça sık tercih ettiklerini görebilmek mümkün.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Drape Tasarım Abiye Elbise Modelleri:

Bel kısmı oturan, tüm vücudu saran fakat dizden sonrası genişleyen abiye elbise modelidir. Göğüs kısmı drape ya da deniz kabuğu şeklinde tasarımıyla oldukça dikkat çekici bir elbise.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Fırfır Detaylı Abiye Elbise Modelleri:

Bu elbiseler genellikle kalın askılarla omuzları sarıp, göğsün altında bedeni saran fırfır veya payet gibi detaylarla tasarlanmış abiye elbise modelidir. Tam 2018 yazı için uygun bir abiye elbise modelidir.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Straplez Detaylı Abiye Elbise Modelleri:

Bu elbiseler kumaş, tarz, model ve yırtmaç detaylarıyla istendiği kadar çeşitlendirilebilir ve daha kullanışlı hale getirilebilir. 2018 yazında en çok bu elbiselerin tercih edileceğini öngörebiliriz.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

17 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 781 kez görüntülendi.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git