Tırnakların Uzamasını Hızlandırmak Mümkün Müdür?

Tırnakların Uzamasını Hızlandırmak Mümkün Müdür?
21 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Kadınlar için en önemli konulardan birisi tırnaklara bakım yapmak ve tırnak uzatmaktır. Çoğu kadın tırnaklarını keser ya da tırnakları zarar gördükten sonra hemen hızlıca uzamalarını istemektedir. Özellikle yakın gelecekte bir davete ya da bir programa katılacaklarsa tırnaklarının yavaş uzamasından dolayı şikayet ederler. Uzmanlar bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar doğrultusunda da bazı pratik yollar keşfettiler.

maxresdefault-1

Tırnaklar bazı kişilerde yavaş uzayabilir ya da uzama esnasında kırılabilir. Eğer bu gibi problemleriniz varsa bazı şeylere dikkat etmelisiniz ve de tırnağınızı uzatabilmek adına bazı bakımları uygulamasınız. Bu sayede tırnaklarınızı daha hızlı uzatabilir ve kısa süre içerisinde istediğiniz uzunlukta tırnaklara sahip olabilirsiniz.

maxresdefault

Tırnaklarınızın uzama süresini kısaltırken aynı zamanda tırnaklarınızı güçlendireceksiniz. Bu bakım önerisiyle tırnaklarınız hem çabuk uzayacak hem de güçlenecek.

tirnak-uzatma-kurleri_d4a165440

Bu önerinin gerektirdiği malzemeler, zeytinyağı, biraz ezilmiş sarımsak ve portakal. Yarım portakalın suyunu sıkıp sarımsak ve zeytinyağı ile karıştırın. Bu karışıma elinizi sokun ve bekleyin. 10 dakika yeterli olacaktır. Haftada iki kere uygulayacağınız bu yöntem ile tırnaklarınız hızlı uzayacak ve güçlenecek. Bu sayede hem hızlı uzayan hem de kırılmayan tırnaklara sahip olacaksınız. Bu karışım sağlıklı tırnaklara sahip olmanız açısından birebirdir. Aynı zamanda davet, özel gece ve buluşmalarda istediğiniz tırnaklara sahip olabileceksiniz. Tırnak bakımı gereklidir ve uzun tırnak modası asla geçmeyecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git