Slim Fit Estetik Merkezi Hizmetleri

Slim Fit Estetik Merkezi Hizmetleri
25 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 26 kez okundu.

Merkezi İzmir Bayraklı’da bulunan Slim Fit Estetik Merkezi, 2017 yılına özel kampanya ve indirimlerle tüm estetik ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara karşılıyor. Bünyesinde bulunan deneyimli personelleri, son teknoloji cihazları ve ürünleri ile lazer epilasyondan meme estetiğinde kadar pek çok alanda başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Bugüne kadar yüzlerce olumlu referansa sahip olan Slim Fit estetik 2007 yılında Merve AKSOY tarafından kurulmuştur. Firmanın verdiği başlıca cerrahi işlemler ise şunlardır;

* Meme Büyütme
* Yağ Aldırma
* Lazer Epilasyon
* Saç Ekimi

Meme Büyütme İşlemi
Göğüs ebatlarından memnun olmayan ve daha diri göğüslere sahip olmak isteyen kadınların yaptırdığı bir estetik türü olan meme büyütme Slim Fit Estetik merkezinin son yıllarda en çok uyguladığı cerrahi işlemdir. Yazımızın devamında meme büyütmenin nasıl yaptığı hakkında bilgi vereceğiz.

Meme Büyütme Ameliyat Süreci Nasıldır?
Uygulana anestezi çeşidi genel anestezidir. Genel anestezi altında yapılmakta olan göğüs büyütme ameliyatları yaklaşık olarak 1 – 1,5 saat kadar sürmektedir. Ameliyattan çıkan bayana sporcu sutyenine benzemekte olan özel bir sutyen giydirilmektedir. Bu giydirilen sıkı sutyeni gece gündüz on beş gün süresince ve daha sonrasında da yalnızca geceleri olmak üzere on beş gün daha kullanılması gerekmektedir. Bazı durumlarda bu özel sutyenin üzerlerinde sıkı bir bandaj da bulunmaktadır. Bu bandajların amacı ise protezleri birbirine yakın bir konuma getirmektedir. Ameliyattan sonraki ilk geceyi hastanede kalış yaparak geçirilmesi gerekmektedir. Böylece damar yolu ile alınmakta olan ağrı kesicilerle, yoğun bir şekilde olan ilk kas ağrısı da baskılanır.

Ameliyat olma kararı alan bayanlar meme büyütme işleminin ağrılı oluşundan endişe etmektedirler. Evet bir miktar ağrılı bir ameliyat konumundadır. Lakin bütün girişimlerde olduğu gibi bu durumu bir teraziye koymak faydalı olacaktır. Yalnızca iki gün boyunca bir miktar kaslarınızda oluşan ağrıya dayanmak mı, yoksa da var olan meme büyüklüğü sorununu yaşamaya razı gelmek mi? Bu soruyu cevaplayan meme büyütmeyi kesinlikle kafasına koymuş bütün bayanlar, kesinlikle ilk seçeneği seçmektedir. Kas ağrısı yalnızca ilk iki gün boyunca baskın bir şekilde hissedilmektedir. Bu süreç boyunca alacağınız bütün güçlü ağrı kesiciler ile bu dönemi dinlenerek oldukça konforlu bir şekilde atlatabilmeniz mümkündür.

Lazer Epilasyon Nedir?
Vücutta yer alan istenmeyen tüylerden kalıcı bir şekilde kurtulmak için uygulanan lazer epilasyon günümüzde bilinen en etkili yöntemlerin başında geliyor. Kadın ve erkeklere uygulanan, ışınlar yardımı ile kıl köklerini derinlemesine yok eden lazer epilasyonun bir çok farklı yöntemi vardır. Kılın rengine ve sıklığına göre belirlenen cihazlar ile gerçekleşen lazer epilasyon işlemi seanslara bölünerek yapılmaktadır.

Kimler Lazer Epilasyon Yaptıramaz?

Lazer epilasyonun en temel amacı ise vücutlarınız da sürekli oluşmakta olan hiçbir zaman istenilmeyen tüylerin önlenmesinde ve de giderilmesinde en etkili yöntem olarak kabul edilebilmektedir. Lazer epilasyonu sonbahar, kış ya da ilkbahar mevsimlerinde uygulanması gerekmektedir. Bunun nedeniyse bu mevsimlerde güneş çok daha az olduğundan, güneşten gelen zararlı ışınlarından korunmak da mümkün olabilmektedir.

Kadınlar lazer epilasyonununu vücutlarının tamamına uygulamak istemektedirler. Ancak en çok tercih edilmekte olan bölgelerin en başında yüz, kol altı, bikini, bacak bölgeleri gelmektedir. Lazer epilasyonuna en sık başvurmakta olan kadınlar olmak ile beraber en son yıllarda erkeklerin de bu anlamda talepleri gittikçe arttığını görülmektedir. Erkekler de lazer epilasyon tedavisinde genellikle aşırı tüylenme şikayetiyle başvurmaktadırlar. Dolayısıyla da erkeklerde epilasyon en sıklıkla olacak şekilde sakal üstü, sırt, omuz, göğüs, ense ve de boyun bölgelerinde uygulanılması istenmektedir.

Sedef ve vitiligo gibi bazı deri hastalıkları yaşayan bireylere, 18 yaşını doldurmamış bireylere, uygulanmasından önce solaryum ve ya güneşlenmeye bağlı olarak yoğun bronzlaşma ya da yanık geçirmiş hastalara, son altı ay içerisinde akne tedavisi ilaçlarını kullanan kişilere lazer epilasyonu uygulanması tavsiye edilmemektedir. Lazer epilasyonlarında en iyi sonuçlar koyu renge sahip tüylere ve açık tenli bireylerden alınmaktadır. Bunun sebebiyse lazer enerjilerinin kıl rengini vermekte olan koyu renge sahip pigment tarafından tamamen emilebilme özelliklerine sahip olmasından dolayıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git