Mini Etek Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mini Etek Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
13 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 99 kez okundu.

Kadınlar genellikle başkalarına yakıştırdıkları elbiseleri kendilerinde görmek isterler. Fakat her kadının vücut hatları birbirinden farklı olduğu için her kıyafet her kadına yakışmaz. Vitrindeki mankenden görülen bir elbise denendiği zaman vitrindeki mankenin vücut yapısı ile aynı olunmadığı için yakışmayabilir, ya da elinize aldığınızda güzel görünmeyen bir kıyafet giyildiğinde çok yakışabilir. Bu nedenle yakışan kıyafetleri bulabilmek için vücut hatları iyi bilinmelidir.

2015-mavi-mini-etek

Mini Etek Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Mini etek giyerken en çok bilinmesi gereken bacak yapısıdır. Çünkü her kadının bacak yapısı birbirinden farklıdır. Eğer baldır kısımları iri ise kesinlikle yapışan bir mini etek ya da kalem etek giyilmemelidir. Daha çok oraları saklayacak aşağı doğru genişleyen çan etekler tercih edilmelidir.

2016-super-mini-etek-modelleri-resimleri-9

Bacakları Kalın Olanlar Nasıl Etek Tercih Etmelidir?

Eğer bacakların alt bölgeleri iri ise daha çok diz altına inen etekler tercih edilmelidir. Çünkü diz kapağı yanındaki kilolar görünmeyeceği için bacak daha normal görünecektir. Fakat diz altı bir etek giyebilmek için bacak boyunun uzun olması gerekir. Çünkü etek boyu kısaldıkça bacak boyu daha uzun görünecektir.

2016-mini-etek-modelleri

Eğer alt bacakları kaslı olan bir bacak yapısı var ise kesinlikle mini etek giyilmemelidir. Çünkü kaslı bacaklar daha çok erkek bacaklarını andıracağı için kasları örtecek uzunlukta etekler tercih edilebilir. Eğer biraz açık bir etek isteniyorsa ortadan yukarı doğru derin bir yırtmaç kullanılabilir. Yırtmacın ortadan olması yürürken kasların daha az görünmesini sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git