Maden Suyunun Cilde Faydaları

Maden Suyunun Cilde Faydaları
1 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

Maden suyunun mide ve vücut için faydalarını bilinmektedir. Uzmanlar tarafından her gün bir tane tüketilmesi önerilmektedir. Ancak maden suyunun yararları bu kadarla kalmıyor. Cildiniz içinde büyük mucizeleri içerisinde barındırıyor. Pek çok kadın artık toniklere para vermeyi kesmiş durumda. Çünkü doğal tonikleri var. Her akşam içtiğiniz maden suyunuzun dibinde birkaç damla bırakarak bunu cildinize tonik olarak uygulamanızın faydalarını gözle görebilirsiniz.

maden-suyu_ile_bakım-min

Peki nedir maden suyunun cilde faydaları?

Maden suyu öncelikle cildinizi onarmakta ve cildinizdeki mevcut ölü hücrelerin atılmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Gün içerisinde gözenekleriniz pek çok sebepten ötürü tıkanmakta ve bunlar sivilcelerinize, siyah noktalarınıza zemin oluşturmaktadır. İşte maden suyu cildinizi bu kirlerden, bakterilerden arındıracak ve gözeneklerinizin açılmasını sağlayacaktır. Açılan gözenekleriniz sayesinde cildiniz pürüzsüz ve parlak bir görüntüye kavuşacaktır.

Maden suyu ile cildinize düzenli olarak yapacağınız bakımlar ölü hücreleri cildinizden uzak tutacaktır. Bilindiği gibi sabah ve akşam olmak üzere günlük rutin olarak iki kere cilt bakımı önerilmektedir. Bu cilt bakımınızda maden suyunu kullanmanız cildinizin sabahtan akşama, akşamdan sabaha kadar derinlemesine temizliğini ve cilt dengenizin oluşmasını sağlayacaktır.

maden_suyunun_faydaları-min

Öncelikle her gün düzenli olarak bir şişe maden suyu tüketiminizi rutin hale getirmeniz gerekmektedir. Günlük tüketeceğiniz bir şişe maden suyu cildinizdeki gözeneklerinizi küçülmesini sağlayacaktır. Ayrıca zamanla tüm cildinizin bebeksi bir görüntü kazanacaktır. Günlük maden suyu tüketiminizde şişenizde yeterli miktar maden suyu bırakarak bunu cildinize uygulayınız.

Maden suyu seçerken dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar da söz konusudur. Öncelikle maden suyu ile sodayı karıştırmamız gerekmektedir. Sodanın içinde katkı maddeleri bulunmaktadır ve içerisine karbondioksit gazı basılmaktadır. Maden suyu seçerken sade olmasına ve içerisine gaz basımı yapılmamış olmasına özen göstermelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git