Güzelliğiniz İçin Altın Değerinde Öneriler

Güzelliğiniz İçin Altın Değerinde Öneriler
23 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 65 kez okundu.

Güzelliğiniz İçin Altın Değerinde Öneriler

guzellik2

Güzelliğin bakım gerektirdiğini tüm kadınlar bilir. Güzelliğinizi sürdürmek ve güzelliğiniz için yaptığınız makyajların yıpratıcı etkisini ortadan kaldırmak için düzenli olarak cildinize bakım yaptırmalısınız. Bu konuda sizin için altın değerinde pratik öneriler listesi hazırladık.

Makyajınız ile cildinizin aldığı mat görünümü yitirmişseniz; bir makyaj pamuğunun üzerine damlattığınız toniği yüzünüze uygulayın. Ardından yüzünüze pudra uygulayarak makyajınızın eksi haline kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Güzellik ve sağlık için önem arz eden tırnakların; bakımlı ve güzel olması için tırnaklarınıza düzenli olarak limon suyu ile temizleyin ve aynı uzunlukta olmalarına dikkat edin.

 

Saçlarınız İle Güzelliğinize Dikkat Çekin

guzellik1

Saçlarınızın toplanma sürecinde sıkıntı yaşıyorsanız; avucunuza el kreminizden biraz alın ve bunu su ile nemlendirin. Daha sonra bu karışımı saçınıza uygulayın ve bekleyin. Saçlarınızı bigudi ile sarın. İşlem bittiğinde saçlarınızın toplanmak için uygun hale geldiğini göreceksiniz.

Çekiciliğinizi gözleriniz ile yansıtmak istiyorsanız, üst göz kapağınızın dip kısmına siyah eye-liner ile düz çizgi yapın.

Ardından kirpiklerinize yoğunluk katacak bir maskara uygulayın. Gözlerinize derinlik ve hacim katacak olan bu makyaj dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır.

Bütün gece yoğun bir şekilde çalıştınız ya da bütün gece eğlendiğiniz bir partideydiniz. Yoğunluktan uykuya vakit bulamadınız. Sonraki gün için gerekli olan uykuyu alamadıysanız; makyaj çantanızda bu gibi durumlar için mutlaka gözaltı kapatıcı bulundurun.

Böylece en yoğun gecelerden sonra bile güzelliğinizden ödün vermezsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git