Evlilikte Cinsel Yaşam Nasıl Renklenir ?

Evlilikte Cinsel Yaşam Nasıl Renklenir ?
7 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 200 kez okundu.

Evlilik herkesin hayalini kurduğu, mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olmak istediği bir müessesedir. Hepimiz hayalimizdeki eşimizle tanışıp, aşık olup ömrümüzün sonuna kadar mutlu mesut yaşamak isteriz. Fakat evlendikten bir zaman sonra aşk yerini alışkanlığa bırakıp, işler monotonlaşmaya başlayınca huzursuz ve mutsuz hissederiz. Özellikle cinsel yaşamanızın monotonlaşması hem aile hem de iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden evlilikte cinsel yaşamanızı renklendirmek için bazı farklı şeyler deneyebilir, içinizde sönmüş olan duyguları tekrar canlandırıp aşkınıza yeniden o eski heyecanı katma şansına sahip olabilirsiniz.

Evlilikte-Cinsel-Yasam-Nasil-Renklenir

Monotonlaşmaya yüz tutmuş cinsel hayatınızın için, baştan çıkarıcı küçük oyunlar oynayabilirsiniz. Monotonluk baş gösterdiği için fazlalaşan kavgalarınızdan iyi yönde faydalanmanız mümkün. Barışma seksi her zaman duygularınızı en üst seviyede yaşayabileceğiniz ve size canlılığınızı geri kazandıracak bir eylemdir.

Evlilikte cinsel yaşamı renklendirmek istiyorsanız tabularınızdan sıyrılıp çeşitli fanteziler kurabilir, kendi sınırlanırız dahilinde bu fantazilerinizi eşinizle yaşayabilirsiniz. Bu kesinllikle cinsel hayatınıza renk katacaktır. Mum ışığında aroma terapi yağlarıyla birbirinize yapabileceğiniz rahatlatma masajları da hem size hem de eşinize iyi gelecek ve birbirinizin bedenlerini yeniden keşfetme imkanı bulabilirsiniz.

Cinsel-yasaminizi-renklendirmek

Her zaman seks yaptığınız yer dışında farklı yerlerde örneğin ; salonda, banyoda seks yapmak da cinsel hayatınızdakı monotonluğu kıracaktır. Cinsel yaşamınızı renklendirmek için birbirinize başkalarının yanında gizli kurlar yapabilirsiniz. Birbirinize sevgi sözcükleri fısıldayabilir, partnerinizi onure edici sözlerle zevkin doruklarına çıkarabilirsiniz. Unutmayın ki iyi bir cinsel hayatın en önemli kilit noktası iletişimdir. Birbirinizle iletişim halinde olup, birbirinizi anlamaya çalışarak yapacağınız her türlü davranış size cinsel hayatınızda olumlu yönden sonuç verecektir. Birbirinize verdiğiniz güven duygusuyla cinsel hayatınızda monotonluğa uğramadan devam edecektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git