En İyi 5 Nicholas Sparks Filmi

En İyi 5 Nicholas Sparks Filmi
23 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 111 kez okundu.
  • The Notebook (Not Defteri) -İmdb: 7.8-

Başrollerini Ryan Gosling ve Rachel McAdams’ın paylaştığı 2004 yapımı bir romantik filmdir. Film II. Dünya Savaşı zamanında geçen bir aşk hikayesini anlatmaktadır. Zengin bir aileden gelen Allie ve karnavalda tanıştığı değirmende bir işçi olan Noah birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar ancak ayrılmak zorunda kalırlar. Noah savaştan döner ancak Allie askeri hastanede görevli hemşire olarak çalıştığı yerde tanıştığı Lon ile evlenmek üzeredir.

TheNotebook

  • A Walk To Remember (Uzaktaki Anılar) -İmdb: 7.4-

Landon Carter (Shane West) zengin bir ailenin oğlu ve okulda grubunun lideridir. Bir gün grubun başı belaya girer ve okul tarafından toplumsal hizmet cezası verilir. Bunun için de okulda sahnelenecek olan tiyatro oyununda görev almasına karar verilir. Ancak Landon Carter’ı burada hiç ummadığı bir şey beklemektedir. Hayatını değiştirecek, tüm dengesini bozacak, ona hayatının en güzel günlerini yaşatacak kız; Jamie Sullivan (Mandy Moore)

AWalkToRemember

  • The Longest Ride (Seninle Bir Ömür) -İmdb: 7.1-

Luke başarılı bir matadordur. Geçirdiğini kazanın izlerini geride bırakıp eski günlerine dönme çabasındadır. Sophia ise üniversite öğrencisidir ve sanat camiasında kendisine yer edinmeye çalışmaktadır. Luke ve Sophia’nın yollaır bir şekilde kesişir ve onları büyük sınavlar beklemektedir. Ira ve Ira’nın yaşamı onların hayatında büyük bir dönüm noktası yaşatacak, hayatlarında neyin değerli olduğunu anlamalarını sağlayacaktır.

ThLongestRide

  • The Best Of Me (Unutulmaz Aşk) -İmdb: 6.7-

Amanda ve Dawson birbirlerinin lise aşkı olan ama bir şekilde yolları ayrılan iki kişidir. 20 yıl sonra çok sevdikleri arkadaşlarının ölümü olanları bir araya getirir. Ve bu buluşma 20 yıllık aşkı yeniden alevlendirir. Ancak 20 yıl önce ayrılmalarına neden olan güçler hala karşılarında durmaktadır.

TheBestOfMe

  • Safe Haven (Aşk Limanı) -İmdb: 6.7-

Katie küçük kasabaya büyük gizemlerle gelmiş, tüm soru işaretlerini üzerinde toplamış bir kadındır. Herkesten uzak durur;eşini kaybettikten sonra iki çocuğuyla kalan Alex ile tanışana kadar. Katie her ne kadar aşık olup Alex’e kapılsa da arkasında bir karanlık onu beklemektedir. Ancak onun o şehirde kalmasını sağlayan, ona sözleriyle destek olan biri daha vardır; Jo.

AşkLimanı-min

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git