Çocuklarınız İçin Harika Ranzalar

Çocuklarınız İçin Harika Ranzalar
28 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Birden fazla çocuğunuz varsa ve evinizin odaları yeterince büyük değilse çocuklarınız için harika ranza tasarımlarını araştırıp odalarını hem güzelleştirip hem de yerden tasarruf etmeniz mümkün. Pratik bir çözüm olan ranzalar sadece yerden tasarruf etmekle kalmıyor çocukların kendi odalarında keyifli ve eğlenceli bir şekilde zaman geçirmesini de sağlıyor.

ozel-tasarimli-ranzalar

Çocuklar özel tasarım ranzalar sayesinde hem rahatça ders çalışabilme imkanı buluyor hem de kendilerine ait hobileriyle hayal dünyalarını geliştiren bir alana sahip olma şansını yakalıyorlar. Eskiden ranzalar sade görünümlü sadece üst üste iki yataktan oluşuyordu. Yine sade bir merdivenle yukarı çıkılması sağlanıyordu Ancak şimdiki ranzalar çok iyi düşünülmüş tasarımlarıyla birden fazla amaç için kullanılabilmekte.

Çocuklarınız için harika ranzalar seçebilir ve çocuklarınızın bunun keyifini çıkarmasını izleyebilirsiniz. Eğer 3 çocuğunuz varsa ve yeterli alana sahip değilseniz altan çekilerek açılan 3. Bir yatağa sahip olan ranzaları tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın merdiven tırmanmayı istememe durumunda kaydıraklı ranzalarda mevcut. Çocuğunuza kitap okuma alışkanlığını kazandırmak da ranzalarla daha kolay bir hale getirilmiş. Kitaplığı bulunan raflara kitap yerleştirerek hem estetk bir görüntü hem de çocuğunuza kitap okuma alışkanlığını aşılayabilirsiniz. Hazır olarak alabileceğiniz bu ranzaları aynı zamanda bir marangoza özel olarak yaptırarak da istediğiniz bir şekilde ranzanızı yaptırmanız da seçenekleriniz arasında olabilir.

2016-ranza-modelleri

Alanınız eğer gerçekten çok küçük ve darsa ranzanın alt kısmındaki bir alana çocuklarınız için giysi dolabı yapabileceğiniz çocuklarınız için harika ranzalar bulmak mümkün. Sadece bir tane çocuğunuz varsa bile üst tarafını yatak alt tarafını ise çocuğunuz ders çalışmak için kullanacağı bir alanı olan ranzalar da tercih edebilirsiniz. Bu tür ranzalar da size dar alanınızdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git