Birbirini sevenler ne yapar ?

Birbirini sevenler ne yapar ?
16 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 170 kez okundu.

Onunla birlikteyken, en alışılagelmiş ve sıradan şeyler bile özel bir keyif almanızı sağlar, bambaşka bir ciddiyete kavuşurlar.

Onunla yaşam daha eğlenceli, daha sevgi dolu, üstelik çoğu şey beraber yapınca bundan sonra daha kolay!

Duşu paylaşmak
İlişkiniz ilerledikçe, beraber duş almaya başlarsınız. Birbirinizin sırtını keseler ve hem de birbirinizin saçlarını şampuanlarsınız. Birbirinizin ayaklarını keselemekte bile sakınca görmezsiniz.

Yatakta belli yerleri, belli pozisyonlarla işgal etmek
Hangi çift, yatakta tarafını belirlemez ki? Çiftler, sevgililerinin kaliteli bir gece uykusu amacıyla greksinimlerini anlarlar. Uzunluğun bununla hiçbir ilgisi yoktur. Küçük bedeniniz, koca bir erkek kütlesini yatağın bir ucuna hapsettiğinde, bundan sonra fizik kurallarının bir manası kalmamıştır!

Sarılmak
Sarılırken uyuyakaldığınızda, gecenin bir %50 sinde sevgilinizin gizlice kolunu çektiği ya da ikinizin aniden uyanıp hareket ettiğiniz bir noktaya kesinlikle ulaşılır; ama uzaklaştığınızda bile, kesinlikle bir-iki bacağınız birbirinize değiyordur. Bu hareket, sizi ve size sarılmayı sevdiğinin göstergesidir; bütün gece süresince istemek, biraz düşüncesizce olurdu.

Nerede ve ne yiyeceğinizi seçmek
Erkek nerede ve ne yemek istediğimizi sorduğunda, ‘fark etmez’ demeyi bırakmamız gerekiyor. Erkeğiniz bunun bir yalan olduğunu biliyor! Ne seçeceğinizi fazlalıkla ZATEN biliyor; ama bir olasılık canınız farklı bir şeyler çekiyorsa, son kararı veremeyecek. Ve şu ya da bu yere gideceğinizi söylediğinde, sadece ne reaksiyon vereceğinizi görmek amacıyla bu tür söylüyordur.Sizi seviyorsa eğer, restoran seçimi alışkanlıklarınızı rahatlıkla çözecektir.

Birbirinizi güldürmek
Sevgiliyi güldürmek, çok önemlidir. Mizah anlayışını anlayabilmek, gün içersinde neşesini yerine getirebilmek… Bundan daha tatlı bir şey yok, değil mi? Ne yaşıyor olursa olsun, gülebilmek amacıyla size gereksinimi olacak – ki her şeyin iyi olacağını bilebilsin!

Birbirinizin yanısıra kıyafet değiştirmek
Birlikte yaşayın ya da yaşamayın, kız ya da erkek arkadaşınızın önünde üstünüzü değiştirdiğiniz bir an kesinlikle gelir. Sevgiliniz amacıyla çorap aramak, fermuarını çekmesine yardımcı olmak… Yanınızda olması gerektiğince yardımcıdır – bilhassa de iyi görünüp görünmediğinizden emin olamadığınızda.

Dışarı çıktığınızda iyi konular seçmek
Birlikte dışarı çıkmak, harika bir şeydir. Giyinir, saçlarınızı yaparsınız; sevgiliniz ise tıraş olur, saçlarını düzeltir ve deri ceketinin içersinde olağanüstü görünür. Peki, yemek amacıyla masaya oturduğunuzda bahsini açacağınız konular? İzlenecek yeni diziler, iş yeri dedikoduları, dost dedikoduları, aile meseleleri, tatil planları vs. Sıradan şeylerin temas içersinde değer kazanması harika bir şey.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git