Bahçeniz İçin Kendin Yap Projeleri

Bahçeniz İçin Kendin Yap Projeleri
17 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 126 kez okundu.

Eviniz müstakil bir evde ve arkada ya da ön tarafta yer alan bahçenizi çok seviyorsanız mutlaka bahçenizle uğraşmayı ona bakmayı da çok seviyorsunuzdur. O halde bahçenizi güzelleştirmek için de uğraş veriyorsunuzdur. Bildiğiniz ve yaptığınız bahçe projeleri artık eskidiyse ya da onları görmekten sıkıldıysanız yepyeni projeler ile farklı tasarımları elde edebilirsiniz. Örneğin, çarşı pazarda capcanlı renklerden oluşan ahşap paletleri bulmanız mümkün.

Bahce-dekorasyonu

Bu ahşap paletlerden temin ederek ve dilediğiniz renklerle de süsleyerek masa, sehpa ya da oturak olarak kullanabilirsiniz. Bu ahşap paletleri farklı tarzlarda monte ederek çok amaçlı bir tezgah olarak da kullanabilirsiniz. Bahçede sık sık kullandığınız alet ve edevatları burada toparlayabilirsiniz.

Yararlanabileceğiniz bahçe projeleri sayısı neredeyse çok fazladır. Yapabileceğiniz bir diğer şey ise  bir adet saksıya benzer bir çanak elde etmek. Ve bu çanağın içerisini yanıcı bir jel ile kaplayıp, bir takım renkli aksesuarlar ile süsledikten sonra geceleri bahçede keyfinizi yaparken romantik bir alevli süs olarak kullanabilirsiniz. Çarşıda pazarda ya da mağazalarda dolanırken çok harika bir kumaş gözünüze çarptı diyelim. Bu kumaştan yaklaşık olarak 1 metre kestirip aldıktan sonra bahçenizde bulunan ve görüntüsü hoş olmayan taşları bu kumaş ile kaplayabilirsiniz. Böylece ortaya harika ve renkli bir görünüm çıkacaktır. Ayrıca yalnızca birkaç malzeme kullanarak çok şık bir sehpaya sahip olabilirsiniz.

2017-Bahce-dekorasyonu

Bahçe projeleri arasında en fazla tercih edilen proje sehpa olarak değerlendirilebilir. Yaklaşık olarak 2 metre metal çit alarak bunu silindir bir biçimde monte edebilirsiniz. Ya da kendi tercihinize göre monte ettikten sonra içerisini büyük ve küçük taşlarla doldurabilirsiniz. Taşları dilediğiniz renk boyalarla boyayabilir ya da kumaşlar ile yine kaplayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git