Abiye Topuz Saç Modelleri – Kısa Abiye Saç Modelleri 2019

Abiye Topuz Saç Modelleri – Kısa Abiye Saç Modelleri 2019
18 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 237 kez okundu.

Abiye Topuz Saç Modelleri

Abiye kıyafetlerde kıyafetin gösterişi kadar saçlarında nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Abiye kıyafet giyen bir bayan eğer saçlarına topuz yaptırmak istiyor ise kıyafetine göre bir abiye topuz modeli seçmelidir. Abiye kıyafet seçilirken gösterilen özen kadar abiye topuz modeli seçerken de gösterilmelidir. Abiye için uygun olan topuz modellerinin bir çok farklı modeli vardır. Kısa ve göğüs kısımları açık olan abiyelerde genellikle tepeden sıkı veya dağınık topuz modelleri tercih edilir. Uzun abiye kıyafet modellerinde ise daha çok yandan veya enseden yapılmış topuz modelleri tercih edilmektedir. Yine yapılan bu tercihler her bayanın zevkine ve yüz şekline göre değişiklikler göstermektedir.

Abiye giyerken kullanılan topuz modellerinde uzun yıllardır en çok tercih edilen model kuşkusuz ki dağınık abiye topuz modelleridir. Özellikle son yıllarda dağınık ve doğal görünen abiye topuz modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Abiye kıyafetleri üzerinde olan topuz modelleri arasında yer alan bir diğer model ise genellikle abartılı abiye kıyafetler ile birlikte tercih edilen sade ve sıkı topuz modelleridir. Bu abiye topuz modelleri genellikle enseden veya yandan yapılmaktadır. Yine başka bir seçenek olarak da topuz modellerinin yandan ve dağınık modelleri de vardır. Bu abiye topuz modelleri genellikle straplez veya derin omuz dekoltesi taşıyan abiye modelleri ile birlikte tercih edilmektedir.

Bu kadar farklı abiye modelinin olması topuz modellerinin de bir o kadar fazla olmasını sağlamaktadır. Bu yüzden topuz modelinin seçimi yapılırken tercih edilen abiye de göz önünde bulundurulmalıdır.

33 Abiye-Saç-Modelleri-Topuz abiye-topuz-saç-modelleri sade-toplanmış-şık-tokasıyla-abiye-topuz-modeli Tepeden-sade-topuz-modelleri topuz-modelleri3

Kısa Abiye Saç Modelleri

Özel günlerde, bir davette ya da bir düğünde abiye girmek kadınların vazgeçilmezidir. Abiye seçimleri kadar ona uygun saç modeli seçimi de önemlidir hiç kuşkusuz. Mesela tercihinizi kısa bir abiyeden yana kullandınız ve buna uygun nasıl bir saç modeli yaparım diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse bu yazımıza ulaşarak tam da yerine geldiniz diyebiliriz. Eğer kısa abiyeniz straplez kesime sahip ise bu demektir ki günün ikonu omuzlarınız olacak ve onu planda tutacaksınızdır. Eğer öyle ise ona uygun saç modeli doğal bir topuz olacaktır.

Öncelikle saçınıza kırık fön ile doğal dalgalar vermeli ve onu ensenize yakın tutamlar halinde toplayarak kısa abiyenize uygun bir saç modeli yapabilirsiniz. Kısa abiyeniz vücudunuzu sarıyor ve yeterince çekici bir görünüm elde etmenizi sağlıyor ise saçlarınızda daha geri planda ancak şıklığı kaybettirmeyecek düz fönü tercih etmelisiniz. Yine uzun saçlara sahipseniz ve açık bir model istiyorsanız kısa abiyede gayet modern bir görünüm veren doğal bukleler ile kendinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Saç modelleri yapımında gidilecek mekanlar da abiyeye uygun şekilde tercih edileceğinden ötürü önemli bir davet için kısa abiye üzerine düz, sıkı ve tepeden yapılmış bir topuz sizi elit bir görüntüye kavuşturacaktır. Yine kısa abiyelerde olmazsa olmaz olarak görülen bir diğer saç modeli de at kuyruğudur hiç şüphesiz. Zaten oldukça ilgileri üzerine çekebilecek kısa abiye üzerine yapılmış ve başarılı bir şekilde toplanmış at kuyruğu saçlar sizi hiç riske girmeden moderniteye ulaştıracaktır.

2 5da495c4160628b40b9e5691d0332a78--chic-hairstyles-homecoming-hairstyles

LOS ANGELES, CA - JANUARY 06: Singer Taylor Swift poses with the Favorite Female Artist Award in the press room during the People's Choice Awards 2010 held at Nokia Theatre L.A. Live on January 6, 2010 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images for PCA) *** Local Caption *** Taylor Swift

dugun-sac-modelleri-1 dugun-sac-modelleri-5

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git