Abiye Saç Modelleri – Kısa, Uzun, Salık, Topuz, Dağınık Saç Modelleri

Abiye Saç Modelleri – Kısa, Uzun, Salık, Topuz, Dağınık Saç Modelleri
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 359 kez okundu.

Abiye Saç Modelleri – Kısa, Uzun, Salık, Topuz, Dağınık Saç Modelleri

Düğünlerde, özel davetlerde ve partilerde bayanların şık olmak adına en çok tercih ettiği elbise tarzı abiyelerdir. Abiye modelleri nasıl ki davetin veya kutlamanın tarzına göre tercih ediyorsak aynı kriteri abiye saç modelinde de göz önünde bulundurmalıyız.

Öyle ki; özel bir davet için genellikle tercih edilen sade bir abiye üzerine kullanılabilecek abiye saç modeli şaşalı olmaktan kesinlikle uzak olmalıdır. Tam ensede ve iki yana ayrılmış şekilde yapılacak bir topuz şıklığı ve asalet tamamlayacaktır.

Düğünler için ise daha çok gösterişli modeller tercih edilmektedir. Helen tarzı uzun, göğüs dekolteli bir abiye üzerine maşa ile hareketlendirilmiş, iki yandan kıvrılarak arkada hafif bir şekilde tutturulmuş bir abiye saç modeli tercih edilmelidir. Bele kadar derin bir sırt dekoltesi olan abiye modeline sıkı bir at kuyruğu modeli veya yine enseden saçların tamamının sıkı bir şekilde spreyle sabitlendiği topuz modeli uygun olacaktır.

İnce askılı kısa bir abiyeye ise, kısa bir saç tipine sahip iseniz hafif dalgalı ve abartıdan uzak bir model tercih etmelisiniz. Askısız ve dar bedeni saran bir abiye modeli için Brezilya fönüne benzer bir fön ve ön kısımları daha belirgin dalgalar içeren yüzü ortaya çıkaran havalı bu modeli seçmelisiniz. Fazla taşlı abiyeler içinse; aşırı göze batan ve abartılı modellerden ziyade kıyafeti dengeleyecek sade düz fön veya tepeden sıkı bağlanmış bir saç modeli tercih etmelisiniz.

Uzun-Abiye-Saç-Modelleri-Long-wavy-prom-hairstyles-2

abiye saç modelleri

abiye saç modelleri

abiye saç modelleri

abiye saç modelleri

mini-abiye saç modelleri Kısa-Abiye-Saç-Modelleri farkli-abiye-sac-modelleri abiye saç modelleri bukleli-abiye saç modelleri balık-etek-elbise-abiye saç modelleri abiye saç modelleri abiye saç modelleri abiye saç modelleri 2015-Kısa-Abiye-Kombin abiye saç modelleri abiye saç modelleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git