2016’nın Günlük Kıyafet Kombinleri

2016’nın Günlük Kıyafet Kombinleri
4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 418 kez okundu.

Bayanların oldukça önem verdiği kıyafet seçimi her geçen gün gelişen dünya ile değişmektedir. Özellikle gündelik giyim tarzı, ilk izlenimin şekillenmesinde önemli rol oynar. Peki, 2016 yılının moda ve trend günlük kıyafet kombinleri nelerdir?

Sadeliği temsil etmesiyle bilinen beyaz dar kesim pantolonlar ile dolapların vazgeçilmezi siyah bluzlar 2016 yılının günlük kıyafet kombinlerinin baş sıralarında yer almaktadır. Bu yıl özellikle yaz aylarında bolca görebileceğimiz bu kombin, rahatlık ile şıklığın buluşma adresi olmaktadır. Hiç kuşkusuz ki yüksek bel pantolon modası, 2016’nın hem yaz hem de kış aylarında bayanların günlük kıyafetleri arasında birinciliğini koruyacak.

Kiyafet-Kombinleri

Kesim tarzı ve rahat kullanımı ile bayanların ilgi odağı olan yüksek bel pantolonları, kış aylarında örgü kazaklar yaz aylarında ise göbeği açık çizgili bluzlar ile görmek mümkün. Yıllardır popülerliğini kaybetmeyen yırtık kotlar, bu yıl da sarı ya da mavi gömlek kombini ile moda sever bayanların tercihi olacak. Özellikle 2016’nın bahar aylarında sıkça rastlayacağımız fırfırlı etekler, dar ve omuzu açık bluzlar ile bayanların güzelliğine güzellik katacak.

Beyaz spor ayakkabısı ile kombine edilmiş kısa puantiyeli elbiseler ile günlük hayatınıza farklı bir açı yaratmak sizin elinizde. Sırtı açık model bluzlar ile kombine edilmiş parlak deri şortlar, cesur ve iddialı tarzınızın göstergesi olacak. Kıyafet seçiminde 2016’nın renkleri olan kırmızı, pembe, siyah ve beyaz renklerini atlamadan kombine yapmak, moda sever kadınları farklılıkları ile bir adım öne çıkaracaktır.

2016-Kiyafet-Kombinleri

Her yılın kendine has moda ve tasarımlarının olması kararsız ve zor seçen bayanların kâbusu olmaktadır. Günlük kıyafet kombinleri, renk ve model çeşitliliği ile 2016 yılı bayanları oldukça zorlayacak olsa da ortaya çıkacak sonuç görülmeye değer olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git