2016 Yaz Beyaz Kot Kombinleri

2016 Yaz Beyaz Kot Kombinleri
22 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 226 kez okundu.

Sıcak yaz günlerinde pantolon tercihlerimizde de açık renkleri tercih etmekteyiz. Bunlardan en gözdesi de beyaz pantolonlar. Beyaz pantolonlar hem renk olarak hem de tarz olarak çok çeşidinin olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmekte ve rahat kombinlenebilmektedir.

Tabii olayın bir de beyaz renginin dezavantajları kısmı var. Vücut kusurlarını ortaya çıkarması, çabuk kirlenmesi gibi nedenlerden kafaları karıştırabilmektedir. Bu durumlarda özellikle beyaz kot giyerken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar söz konusudur. İlk olarak pantolonunuzu alırken inceliğine dikkat ediniz. Çok ince olan beyaz kotlar kusurlarınızı daha çok gösterecek ve rahatsızlık hissetmeniz neden olacaktır. Beyazın riskli bir renk olduğunu söylemiştik. Bu nedenle beyaz pantolonu tercih ettiğinizde renk geçmemesine, üzerine bir şey dökmemeye, kirli ellerinizle dokunmamaya dikkat ediniz. Özellikle beyaz kıyafetlerinizi makyajdan önce giymek bu konuda büyük risk taşımaktadır. Fondötenli ellerinizle pantolonuna dokunmak gibi bir hata yapmanız gününüz başlamadan moralinizin düşmesine neden olabilecek bir durumdur.

Peki 2016 yılında beyaz pantolonları nasıl kombinlemeliyiz? Nelere dikkat etmeliyiz?

2016_beyaz_kot_kombinleri (1)

 

 

 

2016_beyaz_kot_kombinleri (5)

Beyaz pantolonlarınızı şık bir gömlekle ya da düz salaş tşört üzerine şık bir ceketle kombinleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta pantolonun paça boyudur. Paçalarınızı bileklerinizin kalınlaşmaya başladığı yerde bırakmanız gerekmektedir, böylece bilekleriniz ince ve zarif görünecektir. Ve tabiiki bu şıklığınızı tamamlayacak topuklu ayakkabılar kombininizde yer bulacaktır. Eskimeyen ve yerini koruyan stilettolar tercihiniz olabileceği gibi 2016’nın trendlerinden bantlı ayakkabılar da sizi modern gösterecektir.

2016_beyaz_kot_kombinleri (9)fft16_mf7365957

2016’nın gözde trendlerinden olan omzu açık, göbeği açık bluzler de beyaz yırtık pantolonlarınızla tercih edebileceğiniz bir diğer önerimiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git