2016 Dantel Elbise Trendleri

2016 Dantel Elbise Trendleri
13 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 391 kez okundu.

Kadınlar için hiç kuşkusuz ki en önemli unsur kıyafet seçimidir. Modayı takip eden ve şık görünüme önem veren kadınların birçok model tercihi olsa da, dantel elbise modelleri asil ve zarif duruşu ile kadınların kalbini çalmaktadır.

dantel-elbise-modelleri

Modası yıllarca devam edecek olan dantel tasarımlar, dantel elbise modelleri ile şık görünmenin adresi olmaktadır. Özellikle 2016 yılına damgasını vuracak bu elbise modelleri, dantel dokunuşları hissetmek isteyen bayanlara özel tasarlanmıştır. Bu yılın dantel elbise modellerinde, hem abiye amaçlı kullanıma uygun hem de gündelik hayata hitap eden modelleri göreceğiz. Uzun tül ve dantel detaylarının birleşmesi ile zariflik sunan elbiseler 2016’nın elbise trendleri arasında yer alacak.

Siyah renginin asilliği ile dantelin bütünleşmesi 2016 yılının moda rengi olacağının sinyallerini verse de yaz aylarında pudra pembe ve fuşya renkli dantel elbiseler oldukça revaçta olacak gibi gözüküyor. Yırtmaçlarda, göğüs ve sırt dekoltelerinde olan dantel detayları ile gören herkesi etkilemek isteyen kadınların bu yılki tercihi uzun ve dar kesim elbise modelleri olacak. 2016 yılı aynı zamanda dantel ve saten buluşmasını podyumlarda sıkça görebileceğimiz bir yıl olacak.

dantel-elbise

Günlük hayatta giyebileceğiniz dantel elbise modelleri, organizasyonlarda ve kutlamalarda göz alıcı zarafeti ile kadınların vazgeçilmezi olmaktadır. 2016’nın fenomen ve şık kadınlarından olmak istiyorsanız dantel elbise modellerine dolaplarınızda büyük bir yer vermeniz gerekmektedir.

Etiketler:

2016 Dantel Elbise Trendleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git