Zayıf Görünmenin Yolları

Zayıf Görünmenin Yolları
5 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 96 kez okundu.

Zayıflamak sabah uyandığınızda aniden gerçekleşen bir durum değildir ne yazıkki. Herkesin vermesi gereken fazladan ‘3-4’ kilosu vardır. Ve bunları gizlemek için her yolu dener. İnce görünmek sadece diyetle, kilo vermeye alakalı değildir. Makyajla, giyimle elde edilen sihirbazlıklar sayesinden istediğiniz görüntüyü elde etmeniz mümkün.

Bedenini Tanı!

Bir şeyler denemeden önce yani ‘Neyi giysem daha ince görünürüm?’ düşünmeden önce kendi bedeninizi tanımalısınız. Kendinizi tanıyın ki uygun kıyafetleri, uygun kombinleri bulabilesiniz.

Kıyafetlerinizde Uygun Çizgiler Kullanın.

Artık herkesin bildiğini gibi enine çizgiler insanları daha geniş, daha kilolu göstermektedir. Aksine kıyafetlerinizde uzun çizgilerin yer aldığı modeller tercih ederseniz bu sizi olduğunuzdan daha ince ve uzun gösterecektir.

zayıf_gözükmek

Uzun Kolyeler Kullanın.

Kolye aksesuarı her giyimde önemlidir. Ancak uzun kolyeler tıpkı uzun çizgi modellerde olduğu gibi vücudu boyuna gösterdiği ve insanlara öyleymiş gibi algılattığı için sık sık başvurmanızı önerdiğimiz bir aksesuar.

uzun_kolye

Uzun Elbiseler Tercih Edebilirsiniz.

Uzun ve biraz geniş elbiseler sizi ince ve uzun gösterecek, fazla kilolarınızı gizlemekte size yardımcı olacaktır. Kısa boylular özellikle boylarını uzun gösteren bu elbiseleri çok rahat kullanabilirler.

uzun_elbise

Yüksek Bel Pantolonlar Kullanın.

Yüksek bel pantolonlar özellikle boyu kısa olan kişileri uzun göstermede sık sık kullanılan son yılların en trend ürünlerinden. Uzun göstermesinin yanında sizi zayıf göstermekte oldukça başarılı olacaktır. Bu pantolon ve göbek dekolteli omzu açık bir bluz ile yapacağınız kombin zayıf, ince, uzun ve şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır.

yüksek-bel-kot-pantolon-satın-alyüksek_bel_kombin

Tek Renk Giyinin.

Zayıf görünmenin bir başka hilesi de baştan aşağı tek renk giyinmektir. Tek renk, desensiz, düz giysiler sizin daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlar.

tek_renk_giyin

Saçlarınızı Toplayın.

Birçok kişi yüzündeki kilosunu gizlemek için saçlarını salarak yüzünü kamufle etme çabalarına girer. Ancak bu yanış yöntemdir. Yüzünüzün daha ince görünmesini istiyorsanız saçınızı tepeden toplamanız gerekir. Bu sizi daha zayıf gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git