Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Tercihi

Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Tercihi
24 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 255 kez okundu.

Birçok kadının korkulu rüyası kilolardır. Kilo problemi yüzünden dolabınızda giyecek bir şey bulamazsınız veya giydiğiniz kıyafetler kilolarınızı saklamaya yetmeyebilir. Bu yüzden zayıf görünmek için kıyafet seçimi çok ama çok önemlidir. Bol kıyafetler tercih edip kilolarınızı saklamak yerine bazı püf noktalarıyla sizi zayıf gösterecek kıyafetler giymeniz mümkün. Öncelikle kıyafetin kesimi çok önemlidir. Çok dar kıyafetler seçmek yerine hatları hafifçe belli eden kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Kalın bacaklara sahipseniz, deseni olmayan, düz renk çorapları tercih etmelisiniz. Desenli çorap giymek istiyorsanız, koyu renk ince çizgili ve uzunlamasına giden çoraplar sizi daha ince göstermeye yarayacaktır.

kiyafetle-zayif-gosterme

Korse kullanımı da bunun için bir diğer yoldur. Elbise ve dar giysilerinizin içine giyebileceğiniz balenli, elastik korseler bedeninizi daha formda gösterecektir. Kalın baldırlara sahipseniz, bilek kısmına kadar uzanan etekleri tercih edebilirsiniz. Zayıf görünmek için yana çizgili elbiseler yerine dikey çizgili elbiseleri tercih etmelisiniz aksi halde daha şişman görünebilirsiniz. V yakalı bluzları tercih ederseniz üst bölgeniz için daha ince ve daha uzun bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer pantolon giymeyi çok seviyorsanız ama kilolarınız yüzünden giyemiyorsanız bunun da püf noktası klasik ve önünde ütü çizgisi bulunan pantolonlar giymektir.  Eğer önemli bir yere gidecekseniz ve hiç riske girmek istemiyorsanız, siyah renkli elbiselerden faydalanabilirsiniz. Siyah renk vücudunuzu her zaman daha zayıf ve ince gösterir.

zayif-gosteren-kiyafetler

 Yapacağınız ayakkabı seçimi de sizi olduğunuzdan zayıf ve uzun gösterir. Açık, ince bantlı, yüksek topuklu ayakkabılar tercih ederseniz daha zarif ve ince bir görüntü elde etmeniz mümkün. Fazlalıklarınızı dökümlü kıyafetlerle kapatabilir, basenlerinizi kapamak için likralı kumaş ve pantolonları tercih edebilirsiniz. Zayıf görünmek için üst kısmı dar aşağıya doğru bollaşan elbiseler giyebilir ve kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git