Yazlık Evinize Özel Bahçe Dekorasyonları

Yazlık Evinize Özel Bahçe Dekorasyonları
1 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 116 kez okundu.

Havaların ısınmasıyla birlikte yazlıklara yolculuk da başladı. Tüm kışın yorgunluğunu ve stresini atmak için yazlıklarına koşan insanlar denizlerde ferahlıyor ve şehirden uzak doğanın tadını çıkarıyor. Yazlıklar bahçe ve koruluklar sayesinde özellikle de çocukların doğayla bütünleşmesini sağlıyor. Siz de yazlık evinizin bahçesi için özgün ve kullanışlı dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız bu önerilerimize bir göz atabilirsiniz.

Bahce-Dekorasyonlari

Yazlık bahçeleri genellikle ortak kullanım alanları olduğu için kişilerin çok fazla kalıcı müdahalede bulunması mümkün olmamaktadır. Bu nedenle bahçe mobilyası seçerken kolay taşınabilen türden eşyalar almak daha uygun olacaktır. Örneğin hasır bahçe takımları, plastik sandalyeler, hafif ahşap malzemeden üretilmiş masa ve oturaklar bahçeler için son derece uygundur. Güneşten korunmak için hasır dokulu veya rengârenk kumaşlarla kaplanmış şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.

Yazlık bahçeleri çocukların oyun oynaması için güvenli yerlerdir. Bunun için ahşap kasa ve paletleri uygun şekilde birleştirip boyayarak çocuklarınız için kum havuzları yapabilirsiniz. Bahçenizde küçük bir süs havuzu olsun isterseniz plastik muşambalar ve sızdırmaz naylonlar kullanarak havuz tabanlığı oluşturabilir, üzerini çim halıyla kaplayarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Havuzunuzu renkli taşlarla dekore edebilir su bitkileriyle süsleyebilirsiniz. Dekorasyon denince ilk akla gelen aksesuarlardan olan aydınlatma ürünleri de bahçelerin vazgeçilmezlerindendir. Ferforje aplik aydınlatmalar ve ortama bohem bir hava katan renkli ampuller bahçe için hoş bir ayrıntı olacaktır.

2016-Bahce-Dekorasyonlari

Havuzdan ya da denizden çıkar çıkmaz üzerinize bulaşan kumu yazlık evinize taşımak istemiyorsanız bahçe veya garajınızda küçük bir duş oluşturabilirsiniz. Kendin yap projelerinden faydalanarak kullanışlı dekorasyon ürünleri elde edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git