Trend Sırt Çantaları

Trend Sırt Çantaları
7 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 124 kez okundu.

Sırt çantaları bu yıl yeni trend olmadı aslında. Bundan 2-3 yıl önce 90’lar modasını muhteşem şekilde geri döndürerek tam anlamıyla modaya damgasını vurmuştu. Bu trend şu an hala devam etmekte, pek çok kadının vazgeçilmezleri arasında yerini korumakta. Özellikle spor, salaş, bohem tarzların tam anlamıyla tamamlayıcısı durumda şu sıralar. Cool görüntünüzü tamamlamak için sırt çantalarını kesinlikle gardropunuzda bulundurmalısınız. Sadece spor, salaş tarzınıza değil, şık görüntünüze dahi uygun sırt çantası bulmanız onları daha da cazip kılıyor. Ancak yine de sırt çantası modasının en çok spor şık, bohem tarz giyinen kadınların işine yarayacağını söylememiz gerekir.

Bohemderisırtçantası bohemsırtçantası Sırt-Çantası_bohem

Konfor ve şıklık her zaman yan yana gelmiyor. Bunu en çok topuklu ayakkabılarda deneyimlemiştir kadınlar. Çantalarda da çoğu zaman durum bundan farklı değildir. Elinizde gün boyu taşımanız gereken çantalar bazen sorun olabilmektedir ne yazıkki. Ancak son zamanlarda her türünü bulabileceğiniz sırt çantaları sayesinde bu bir sorun olmaktan çıkmış görünüyor.

sırt_çantası2Deri-Sırt-Çantası_şıkderisırtçantası

Kadınlar için kıyafetine uygun bir çanta bulmak da ne yazıkki konforu bulmak kadar zordur. Çeşitlerinin bolluğuyla bize kucak açan sırt çantaları renk konusunda da kadınların işlerini kolaylaştırıyor. Hem tarzınıza uygun, hem de istediğiniz renkteki çantaları konforlarıyla birlikte elde etmeniz artık mümkün.

sırt_çantası1

sırt_çantasıönfotosırtçantası

trend_sırt_çantası trendd_çanta trend_sırt_çantası1

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git