Özel Gecelere Şık Kombin Önerileri

Özel Gecelere Şık Kombin Önerileri
10 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 191 kez okundu.

Özel günler hiç kuşkusuzdur ki her bayan için oldukça önemlidir. Nişan, düğün, kutlama derken bayanlar için günler öncesinden planlamalar başlar. Peki, bayanlar kendileri için bu denli önemli ve özel gecelerde kombinlerini nasıl yapmalıdır?

Kıyafet seçiminde en önemli kriterlerden biri mekân ve koşullarıdır. Bayanlar öncelikle nişan kıyafeti ile özel bir akşam yemeği kıyafeti arasındaki farkın farkında olmalıdır. Gidilecek yer nişan ve düğün gibi eğlence mekânı ise kapalı ortamlar için uzun elbiseler tercih edilebilir.

Ozel-Gecelere-Sik-Kombin-Onerileri

Bayanlar bu tarz organizasyonlarda siyahın asilliği ile uzun yırtmaçlı bir elbise veya kırmızı göğüs dekolteli bir abiye giyebilir. Açık alanda gerçekleşen organizasyonlar için ise açık ve salaş kıyafetler seçilmelidir. Kır ya da bahçe düğünü gibi bir kutlamada moda sever kadınlar, bu yılın rengi olan pudra pembe gibi açık tonlardan yapılmış dantel detayları ile bütünleşmiş bir elbise giyebilir. Bu tarz özel gecelerde kombinler, açık ve soft renkler ile yapılarak sadelik ve şıklık buluşturulabilir.

Söz konusu yılbaşı kutlaması ise bu gecenin kusursuzluğunu yansıtmak adına, yeni yılın rengi olan kırmızı bayanların vazgeçilmezi olmalıdır. Şıklığı ve iddiayı seven bayanlar, kırmızı, dar ve kısa saten bir elbise ve uzun siyah ve parlak çizmeleri kombine ederek yeni yıla merhaba diyebilir. Sevdikleriniz ya da eşinizle zarif bir mekânda romantik bir akşam yemeği için siyah dar paça bir pantolon ve saten beyaz bir gömleği kombine ederek şık bir ayakkabı ile lezzetli yemekler yenebilir.

2016-kombin-onerileri

Bayanlar için ucu bucağı olmayan kıyafet seçimi, insanların kişiliklerini yansıtması için iyi bir fırsattır. Bu fırsatın farkında olan moda takipçisi bayanlar, özel gecelerde kombinlerini şıklık ve zarafet için yapabilir.

Etiketler:

Özel Gecelere Şık Kombin Önerileri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git