Kadınların Vazgeçilmez Ürünü; Lipgloss

Kadınların Vazgeçilmez Ürünü; Lipgloss
6 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.

Dolgun, göz kamaştırıcı, dikkat çekici dudaklar her kadının hayali. Bunun için bir kadında bir rengin her tonunda ruj bulmak mümkündür. Son zamandan rujlar yerini Lipgloss’lara bırakmış durumda. Bir kez denediğinizde bir daha vazgeçemeyeceğiniz ürünler listesine yenisini eklemeye hazır olun 🙂 Şimdi sıra Lipgloss’ların her tonunu stoklarımızda bulundurmakta.

lipglosss

 Peki nedir Lipgloss’ların rujları geride bırakan özelliği?

Lipgloss dudağı daha nemli, ıslak ve patlak görüntü veren bir makyaj malzemesi. Eskiden ‘dudak parlatıcı’ olarak bildiğimiz ürün aslında. Şu an piyasada pek çok çeşidini bulmak mümkün. Parlak, mat, simli, fırçalı, roll-on gibi pek çok seçeneğiniz bulunmakta.

lipglossLipgloss sürerken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle dudak bakımınızı düzenli olarak sağlamanız gerekmektedir. Dudaklarınızdaki ölü derileri yapacağınız bakım ile temizleyerek dudaklarına sürdüğünüz ürünlerin daha pürüzsüz ve hoş görünmesini sağlayabilirsiniz. Lipglossunuzu teninize uygun tonlarda seçin. Eğer aldığınız ürünün teninize yakışmadığını düşünüyorsanız bu durumu hemen aksi şekilde değiştirmeniz mümkün. Lipglossunuz cilt tonunuza uygun değilse, cildinize oturmadığını düşünüyorsanız onu başka bir şeffaf lipglossla karıştırmanız işinize yarayacaktır.

lipgloss2

Dikkat etmeniz gereken başka bir durum ise lipglossunuzu yayma konusu. Yayma işlemini yaparken çoğu kişi yanlış hareketlerde bulunur ve ruj ya da parlatıcıların dudaktan taşmasına neden olurlar. Bu da kötü bir görüntüye neden olur. Bunu önlemek ise tabiî ki de sizin elinizde. Lipglossu düzgünce dudaklarınıza uyguladıktan sonra yeme, yaymak için dudakları yapıştırıp oynatma gibi işlemlerden kaçınmanız gerekir. Aksi takdirde dudağınızdan taşan parlatıcıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git