İdeal Erkek Nasıl Olmalı?

İdeal Erkek Nasıl Olmalı?
25 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 211 kez okundu.

Hepimizin hayalinde bir gün bize gelecek bir beyaz atlı kahraman vardır. Bir adamın gelip ayaklarımızı yerden kesmesini ve ona sonsuza kadar aşık olmayı hayal etmişizdir.

Herkesin tercihi farklı olsa da yine de beklediğimiz ideal erkeğin nasıl olması gerektiği az çok aynıdır. Peki, ideal erkek nasıl olmalı? Biz kadınlar ne kadar özgür ve güçlü olsak da, ne kadar kendimizi sevip şımartsak da yine de bir erkek tarafından ilgi gösterilip şımartılmayı isteriz.

ideal-erkekte-olmasi-gerekenler

Kendine güvenen ve ayakları yere sağlam basan erkekler kadınlar için her zaman ilk sıralarda geliyor. Kadınlar için ideal erkek kavramın içinde yine üst sıralarda yer alan kadını dinleyen ve anlayan erkek var. Onları dinleyen, anlayış gösteren erkekler kadınlar için ideal.

Kadınlara dokunan, ilgisini ve sevgisini rahatça ifade edebilen, kadınına sahip çıkabilen erkekler kadınlar için önemli. Kadınlar için ideal erkekte olması gerekenlerden bir tanesi de erkeğin şefkatli ve vicdanlı olması. Merhametli , etrafına yardım eden, duyarlı erkekler kadınlar için tercih sebebi.

ideal-erkek-nasil-olmali

Kadınlar için ideal erkek kadını değerli hissettirmeli ve kadına saygı göstermeli. Bir kadın için elbette ki en önemli şeylerden biri de erkeğin dürüst olması. Dürüst, söylediğinin arkasında duran kadının arkasından iş çevirmeyen erkekler kadınlar için idealdir.

ideal-erkek

Sadakat her kadın için çok önemlidir. İdeal bir erkekte sadakat olmazsa olmazdır. Kadınlar onlardan başkasını gözü görmeyen erkeklerden hoşlanır bu yüzden ideal erkek eşine veya sevgilisine onu sanki dünyadaki tek kadınmış gibi hissettirmelidir. Karşısındaki kadın güçlü de olsa zayıf da olsa erkek ona kol kanat germeli , iyi  ve kötü günlerinde kadının yanında olup ona duygusal açıdan destek vermelidir.  Kadınları anlayabilen ve iyi bir dinleyici olabilen erkekler kadınlar için idealdir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git