Gelinlikte İç Çamaşırları Nasıl Olmalıdır?

Gelinlikte İç Çamaşırları Nasıl Olmalıdır?
3 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 223 kez okundu.

2017 İç Çamaşırları – Gelinlikte İç Çamaşırları Nasıl Olmalıdır?

2017 fantazi iç giyim, 2017 iç giyim modelleri, İç çamaşır modelleri dantelli, 2017 tanga modelleri, 2017 sütyen modelleri, 2017 gecelik modelleri, fantazi iç giyim bayan tanga

Yıllarca hayalini kurduğunuz düğününüz geldi çattı diyelim. Ve siz giymeniz gerek iç çamaşırlarına hala karar veremediyseniz bilmeniz gereken bazı püf noktalar vardır. Gelinlikte kullanılacak iç çamaşırları her zaman mutlaka beyaz olmalıdır ancak yalnızca beyaz olması bir alternatif değildir.

Gelinlikte-kullanilacak-ic-camasirlari

Eğer düğününüz boyunca iç çamaşırlarınızla ilgili bir problemle karşılaşmak istemiyorsanız seçeceğiniz iç çamaşırı renkleri gelinliğiniz ile mutlaka aynı tonları taşımalıdır. Eğer gelinliğiniz straplez model bir gelinlik ise mutlaka sütyeninizi de askısız olan sütyenlerden tercih etmelisiniz. Ya da şeffaf askılı sütyen kullanabilirsiniz. Sütyeninizin gelinlik ile mutlaka aynı renk ton olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece tüm düğün boyunca renk açısından bir problem yaşamazsınız.

Gelinlikte kullanılacak iç çamaşırları renk açısından uyum sağlandığı takdirde sonra dikkat edilmesi gereken özellikleri rahatlıktır. Mutlaka bedeninize uygun bir ölçülü iç çamaşırı almalısınız. Aksi takdirde büyük ya da küçük seçeceğiniz iç çamaşırları size düğün boyunca rahatsızlık verecektir.  Tutuculuk açısından da mutlaka iç çamaşırlarınızı almadan önce buna dair bilgi almalısınız. %100 pamuk olan ve kumaşı terletmeyen iç çamaşırlarınızı da seçtiğiniz takdirde düğün boyunca terlemeden ve herhangi bir problemle karşılaşmadan rahatlıkla hareket edebileceksiniz. Eğer açık model bir gelinlik giyecekseniz boyundan bağlamalı iç çamaşırı modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ic-camasir-modelleri

Tek omuzlu ya da derin dekoltesi olan gelinlikler giyecekseniz de tamamen şeffaf ya da ten rengi iç çamaşırları da kullanabilirsiniz. Gelinlikte kullanılacak iç çamaşırları özelliklerine tamamen giyeceğiniz gelin modeline göre seçtiğinizde herhangi bir problemle karşılaşmanız çok da olağan olmayacaktır. Doğru iç çamaşırını seçerek tüm düğününüzün rahat geçmesine imkan sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde hayal kırıklığına uğrayabilir ve düğününüzü yalnızca yanlış iç çamaşırı seçimiyle dahi berbat edebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git