Fransız öpücüğünü tanıyalım

Fransız öpücüğünü tanıyalım
19 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.

İlişkinin ve Romantizmin başlangıcı, duyguları ifade etmenin en esas adımlarından biri öpüşmek…

Fransız öpücüğü nedir?
İlişkinin ve Romantizmin başlangıcı, duyguları ifade etmenin en esas adımlarından biri öpüşmek… Ciğerleri güçlendirmesi, kalori yakımını arttırıp kilo verdirmeyi hızlandırması, çok sayıda yüz kasını aynı anda çalıştırıp kırışıkları önlemesi gibi faydalarının beraberinde uzmanlara göre öpüşmek, sarılmak ve dokunmaktan çok daha sağlıklı.

Pek çok çeşidi hem de yöntemi olan öpüşmenin en tutkulusu, Fransızlardan yadigar olan; French Kiss yani Fransız Öpücüğü. Dünyanın en tanınmış öpüşme tarzının mükemmel ve tutkulu olabilmesi içinse işte Fransız öpücüğü…

Fransız öpücüğü nasıl yapılır?

Öncelikle yapmanız gereken; gevşemek. Sizin ve partnerinizin gerilmesini istemiyorsanız kendinizi rahat hissetmelisiniz. Sadece Fransız öpücüğü amacıyla değil, tutkulu bir öpüşme amacıyla gevşemek şart.

Dilin başrolde bulunduğu Fransız öpücüğünde dilinizi kullanmaktan çekinmeyin. Kimileri itici algılasa da tutkulu bir Fransız öpücüğü parterinizi keşfetmenin en iyi yollarından birisi…

Herkesin kendisine göre bir öpüşme tipi vardır. Söz hususu Fransız öpücüğü olunca dilinizin özgürlüğü de sizin elinizde. Çeşitli yollarla dilinizi parterinizin ağzında, dudağında gezdirebilir, süratini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve keşfe çıkabilirsiniz.

Tutku dolu bir öpüşme amacıyla ara ara parterinizin dilini yakalayıp aynı şekilde onun da yapmasına izin verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git