Erkeklerin Sevgileri Nasıl Anlaşılmaktadır?

Erkeklerin Sevgileri Nasıl Anlaşılmaktadır?
20 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 83 kez okundu.

Bazen erkekler sevdiklerini kolay kolay söyleyemez ve bunu hareketleri ile belli ederler. Fakat her hareketi sevgi zannetmek bazı durumlar kadınları zora sokabilir. Çünkü erkeklerin yakınlığının çok samimi olmasından mı yoksa bir şeyler hissettiğinden mi olduğunu ayırmak oldukça güçtür. Fakat sevgilerini anlamam birkaç püf noktası vardır.

erkekler-nelerden-hoslanir-3

  • Bir erkek eğer size bağlılık gösteriyorsa kesinlikle sizi seviyordur. Çünkü kadınlar arkadaşça bir bağlılık ile kalpten gelen bir bağlılığı kesinlikle ayırabilir. Eğer o kişi ile ciddi bir adım atılmak isteniyorsa bağlılığına bakarak karar verilebilir. Çünkü gerçekten seven erkekler bağlıdırlar.
  • Bir erkek eğer sizinle bütün sırlarını paylaşıyor ve uzun uzun muhabbet ediyorsa sizi seviyor demektir. Çünkü erkekler kolay kolay birine güvenip kadınlar gibi her şeylerini paylaşamazlar.

erkekler-evlilikten-ne-bekler

  • Bir erkek sizi yakın arkadaşları ve ailesi ile tanıştırdıysa kesinlikle seviyordur. Çünkü erkekler vakit geçirdikleri ve sadece takıldıkları kızları arkadaşları ile tanıştırsa da asla ailesi ile tanıştırmaz. Eğer tanıştırıyorsa sizi gerçekten seviyor ve ilerisi için ciddi planlar kuruyor demektir.
  • Eğer bir erkek size karşı dürüst davranıyor ve sizi dinlerken anlamaya çalışıyorsa sizi kesinlikle seviyor demektir. Çünkü insanlar sevdikleri insana yalan söylemek istemezler ve onlar konuşurken onları anlamak isterler.
  • Eğer bir erkek kırıldığınızda hemen anlıyor ve sizi mutlu etmeye çalışıyorsa sizi seviyor demektir. Çünkü sevdikleri için sizi hep mutlu görmek isterler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git