Erkeklerin Kendi Aralarında En Çok Konuştuğu 5 Konu

Erkeklerin Kendi Aralarında En Çok Konuştuğu 5 Konu
22 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 180 kez okundu.

Kadınlar bir araya geldiklerinde dünyadaki herşey hakkında konuşabilme yeteneğine sahiplerdir. Giyimden kuşama, aşktan ve akla gelebilecek her detaydan bahsedebilirler. Peki ya erkekler? Erkeklerin kendi aralarında en çok konuştuğu şeyler  neler?

erkeklerin-konustugu-konular

Erkekler bir araya geldiklerinde elbetteki ilk konuştukları konu futboldur. Tuttukları takımlarının maçlarından, attıkları gollere kadar herşey konuşulur aralarında. Futbol erkeklerin hayatında büyük yer kapladığı için bu konuda gerçekten konuşacakları çok şeyleri vardır.

Hangi kaleci nereye transfer olmuş, bu sene takıma hangi oyuncu gelecek gibi bir çok şey konuşurlar.  Erkeklerin biraraya geldiklerinde konuşmaktan hoşlandığı bir diğer konu ise arabalar ve motorlardır. Erkekler araba ve motorlara öylesine düşkündürler ki  en son çıkan araba ve motor markaları hakkında  sabaha kadar konuşup kritik yapabilirler.

Erkeklerin kendi aralarında en çok konuştuğu konular arasında elbette ki kadınlarında yeri büyüktür. Erkekler kadınlar hakkında konuşmaya bayılırlar ve bu konuda  birbirlerine anlatacak bir sürü hikayeleri vardır. Söz konusu kadınlar olunca tabi ki erkeklerin vazgeçilmez konuları arasında yer alır kadınlar. Çoğu erkek bir araya geldiklerinde siyaset konuşmayı sever.

Young men sitting on the sofa looking puzzled

Hatta bir çok erkek bu sohbetlerde değme politikacılara taş çıkartacak seviyeye gelebilir. Ne olacak bu memleketin hali sorusu erkeklerin kendi aralarında konuştuğu sohbetlerin içinde çokça yer alır.Bu konuşmalar sırasında dünya yansa umurlarında olmaz sanki.

Erkekler günümüzde kendilerine eskisinden daha iyi bakmaya başladıklarından, fitness’ a olan merakları da oldukça fazladır bu yüzden erkeklerin kendi araların en çok konuştuğu konular içinde tabiki vücut geliştirme, boks , kick boks gibi bir çok spor dalı vardır. Birbirlerine bu konuda fikir verip fiziklerini nasıl geliştirecekleri hakkında fikir alışverişinde bulunurlar.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git