Dekorasyonda Yeni Trend; Bohem Tarz

Dekorasyonda Yeni Trend; Bohem Tarz
25 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Bohem tarz denilince akla renkleri istediğiniz gibi kullanabilme, rahatlık, orijinallik gelmekte.  Son zamanlarda özellikle kıyafetlerde moda haline gelen bohem tarz çılgın, rahat, salaş ve özgün görüntüsü ile gençlerin ilgi odağı haline geldi. Tabii bohem tarzı sadece giyimde kullanmıyoruz. Aynı zamanda evlerimizin dekorasyonunda da son derece etkili bir tarz.

Çok gezen kişilerin gezdikleri yerden aldıkları eşyalardan, babaanne örtülerinden, eski daktilolardan, antikacılardan alınan dolaplardan ya da parça kumaşlarda bu tarzı oluşturmak sizin zevkinize kalmış. İstediğiniz eşyayı istediğiniz ürüne dönüştürebilir, istediğiniz gibi süslemeler yapabilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Mesela tahta parçalarından bir orta sehpa yapabilir, ahizenize rengarenk taşlar asabilir ya da küçük rengarenk kumaşlardan bir kırlent kılıfı dikebilirsiniz. Otantik tablolar bulup duvarlarınızı bunlarla süsleyebilir ya da biblolar kullanabilirsiniz. Modern bir sehpanın üzerine antika bir abajur koyabilirsiniz.

Bohem tarz romantik, klasik, modern ve vintage tarzlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur. Ama dikkat etmeniz gereken çok önemli bir nokta vardır. Farklı farklı pek çok parçayı bir araya getirirken, kendi içlerindeki ahengi sağlamanız gerekir. Eğer bu uyumu sağlayamazsanız ortaya karmakarışık, dağınık, kalabalık bir görüntü çıkarma riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

BOHEM TARZ İLE KENDİ DÜNYANIZI, HAYAL GÜCÜNÜZLE, YARATICILIĞINIZLA KURMANIZ MÜMKÜN!

bohem-ev-dekorasyonu-ornekleri-2

bohem_tarz_örnekleri (1)

bohem_tarz_örnekleri (19)bohem_tarz_örnekleri (12)
bohem_tarz_örnekleri (7)

bohem_tarz_örnekleri (3)bohem_tarz_örnekleri (1)

bohem_tarz_örnekleri (6)bohem_tarz_örnekleri (20)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git