Daha Zayıf Görünmek İçin Bilmeniz Gereken Moda Sırları

Daha Zayıf Görünmek İçin Bilmeniz Gereken Moda Sırları
8 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 170 kez okundu.

Birçok kadının hayali olan daha zayıf ve daha ince görünmek doğru giyim stili ile sağlanabilmektedir. Öncelikle giyim tarzınızı belirlemeniz için vücudunuzu tanımalısınız. Böylece kusurlu olduğunuz yerleri belirleyerek giyimle daha iyi bir görünüm elde edebilirsiniz.

zayif-gorunmek-696x734

Daha zayıf görünmek için tercih edilmesi gereken parçalardan biri dar, düz bir elbisedir. Özellikle koyu renk ve diz altında biten dar elbiseler sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Ayrıca kıyafet seçimlerinde kumaş seçimi de oldukça önemlidir. Mat kumaşlar sizi her zaman olduğunuzdan daha ince gösterecektir. Zayıf göstermeniz için etek boylarınızın seçimi de oldukça önemli bir etkendir. Bunun dışında elbiseleriniz altına korse giyinmeniz de daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

55eaf369f018fbb8f8a134e9

Daha Zayıf Görünmek İçin

Daha zayıf görünmek istiyorsanız, ne giydiğiniz ve nasıl giydiğiniz kadar desen seçimi ve ufak hileler de çok önemlidir. Öyle ki, hepimizin bildiği üzere yatay değil, dikey çizgiler kullanmak bizleri daha zayıf göstermektedir. Bunun yanı sıra, özellikle büyük göğüslü hanımların, bisiklet yaka değil V yaka tercih etmeleri, dekolte bölgelerini rahatlatır ve göğüs dekoltesinin sırıtmasını engeller. Bunun yanı sıra, küçük desenli kıyafetler ile kombinleyeceğiniz büyük desenli çantalar ya da büyük desenli aksesuar ile şapkalar da olduğunuzdan daha zayıf ve şık görünmenize vesile olabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git