Çantanızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kremler

Çantanızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Kremler
18 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 104 kez okundu.

Her kadın neredeyse her yaşta bakımlı ve güzel görünümlü olmak ister. Bunun için sürekli olarak çabalar, gece ve gündüz cilt bakım rutinlerini uygular ve gereğinden oldukça fazla kremlere ve losyon gibi cilt bakım ürünlerine ihtiyaç duyduğunu hisseder. Sizler de bir bayan olarak öncelikli olarak böyle hissedersiniz ve bu durum cildinizi bakımlı göstermek yerine daha da korunumsuz ve bakımsız bir cilde sahip olmanıza sebebiyet verir.

bakim-krem-markalari

Ancak çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bakım kremleri sayesinde cilt bakımınızı tamamlamış olursunuz. Bu kremler arasında ise öncelikli olarak birbirinden ayrı özelliklere sahip olan gece ve gündüz kremleri yer alır. Gece ve gündüz kreminizin yanısıra bir de nemlendirici kreminizi ve güneş kreminizi çantanızdan ayırmamanız gerekmektedir.

Bu bakım kremleri çantanızda yer aldığı sürece nereye giderseniz gidin rutin olarak kullanmanız gerekmektedir. Böylelikle cildiniz tam bir bakıma girmiş olur. Yüzünüz için gerekli gece, gündüz, nemlendirici ve güneş kremini çantanıza attıktan sonra, eller ve ayaklar için olan kremler yerini almalıdır. Eller ve ayaklar özellikle de kış aylarında soğuklardan dolayı oldukça kuru bir hal alabilir ve pul pul dökülebilir. Bu nedenle mutlaka el ve ayaklarınız için yoğun nem içeren kremleri çantanızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Ellerin yanı sıra dudaklar da kış aylarında fazlaca nem kaybına uğramaktadır. Bu yüzden çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir diğer krem de yoğun gliserin içeren dudak kremi olacaktır.

bakim-kremleri

Yüzünüz, elleriniz, ayaklarınız ve dudaklarınız için çantanızdan ayıramayacağınız bu bakım kremleri sayesinde her zaman tüm cildiniz nemini koruyacak ve kuruluktan kurtulmuş olacaksınız. Pul pul dökülmelerden ve tahriş olmuş ciltten de böylelikle hem yaz hem de kış ayları boyunca uzak kalmış olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git