Bu Yıl Saç Modasında Devrim Yaratan Ombre Saçı Mutlaka Denemelisiniz

Bu Yıl Saç Modasında Devrim Yaratan Ombre Saçı Mutlaka Denemelisiniz
23 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Bu Yıl Saç Modasında Devrim Yaratan Ombre Saçı Mutlaka Denemelisiniz

ombre2

Özellikle zayıf saçlara sahip kadınlara hitap eden ancak kadınlar tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmesiyle bu yılın saç modası olan ombre saçı siz de denemelisiniz.

Bir gölgelendirme metodu olan ombre, 2016 yılında moda ve sinema alanında da yoğun bir şekilde tercih edilerek, bu sene modayı takip eden kadınların saçlarına yansıttığı bir model oldu.

Özellikle ilk defa ombre tarzı bir saç deneyecekseniz, uzman bir kuaförden destek alın ve saç kırıklarınıza eşlik eden hayal kırıklarınızdan kurtulun.

Ombre Saç Tekniği de Neyin Nesi?

ombre1

Ombre, saç diplerinizden saç uçlarınıza doğru giderek açılan ya da koyulaşan tonlarla yapılan bir saç tarzıdır.

Ombre metodunu tercih edecek kadınlar; muhakkak doğal saç renklerine yakın tercihlerde bulunarak beklentilerini karşılasınlar.

Özellikle kızıl ya da sarı gibi sık karşılaşılmayan saç renklerine doğuştan sahipseniz; farklı renkleri deneyerek orijinal ombre saçlarda oluşturabilirsiniz.

Saç modasının gereksinimlerinin farkına vararak rahat ve özgün davranın. Özellikle kızılın tonlarının kullanıldığı ombre saç bu orijinalliğin en önemli göstergeleri arasında yer alıyor.

Siz de uzman bir kuaförden yardım alarak bu yılın saç modasında yer alan ombre saç tekniğini uygulayın ve size ne kadar da yakıştığını gözlemleyin. Şık ve farklı saçlarınız ile artık alışılmış hale gelen saç renklerinden kurtulun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git