Ayrılık Acısı Nasıl Unutulur

Ayrılık Acısı Nasıl Unutulur
27 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 158 kez okundu.

Hayatın belki de en zor dönemleri sevdiğiniz insanla olan ilişkinizi bitirdikten sonraki dönemdir. Evet buna herkes ayrılık dese de, ayrılığı yaşayanlar için bu kadar basite indirgenemeyecek kadar ciddi bir durumdur. Eğer siz de uzun süreli bir ilişkinize son verdiyseniz ve kısa süre içerisinde toparlanmanız gerektiğini düşünüyorsanız ilk olarak bu duruma ayrılık olarak bakmamanız gerekmektedir.

Ayrilik-Acisi-Nasil-Unutulur

Ayrılık dendiği zaman artık ortada hiçbir ilişkinin kalmadığına dair yeminler edilebilmektedir. Siz daha olgun davranmalı gerekirse arkadaş kalabileceğinize inanmalısınız. En azından ayrılık sonucunda bu durumu tamamen aklınızdan çıkaramasanızda zaman içerisinde düzeleceğine ya da yeni bir hayat kuracağına inanmanız gerekir. Ancak bu şekilde ayrılık acısını unutmanın temellerini atabilirsiniz.

Sonrasında ise bu ayrılığı en fazla yara alan taraf olarak yaşadıysanız mutlaka başka alanlara yönelmeniz gerekmektedir. Spor yapmıyorsanız spora yönelerek, günlük bakımlar ve egzersizler yaparak, sağlıklı beslenerek, kendinizi bir takım güzel yiyecekler ile ödüllendirerek, kuaförleri dolanarak güzel bir şekilde ayrılık acısını unutabilirsiniz. Tabi eğer bu yazıyı okuyan bir bayansanız bu eylemler işinize yarayacaktır.

Şahsen bir baysanız sizler de spora yönelebilir, arkadaşlarınızla farklı aktivitelerle uğraşabilir, yeni iş arayışlarına girebilirsiniz. Ancak her iki taraf için de mümkün olmayan tek şey yeni bir ilişkiye hemen adım atmaktır. Eğer ayrılık acısını bu şekilde unutabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu hem sizin için hem de yeni ilişkiye başlamak isteyeceğiniz insan için çok mantıklı ve sevecen bir durum olmayacaktır.

Ayrilik-donemi

Ayrıca ayrılık acısını unutmanın en kolay yollarından biri ise bulunduğunuz konumu değiştirmenizdir. Eğer severek ayrıldığınız bir ilişki durumunuz vardıysa, bulunduğunuz konumu uzun süreli başka bir uğraş için değiştirmenizde fayda olacaktır. Severek de ayrılsanız sevmeyerek de ayrılsanız uzak kalmak, araya mesafeler koymak ve gözden ırak bırakmak en etkili yollardan biri olacaktır. Ve zamanla unutacaksınızdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git