Abiye Modelleri 2017

Abiye Modelleri 2017
12 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 285 kez okundu.

Abiye Modelleri 2017

2017 kısa abiye modelleri, 2017 abiye elbise modelleri, 2017 abiye renkleri, 2017 abiyeler, 2017 tesettur abiye modelleri, 2017 günlük elbise modelleri,2017 elbise modelleri tesettür

Yaz kış demeden her yıl mezuniyet baloları, nişanlar ve düğünler nedeniyle abiye elbise arama telaşıyla geçmektedir. Hemen hemen herkes için zordur bu süreç çünkü abiye modellerinde çok fazla çeşit bulmak mümkündür, ama fiziğinize uygun olanını ve başkasıyla aynı elbiseyi seçmeme ihtimalinizi de göz önünde bulundurmak o kadar da kolay değildir.Fiziğinize göre abiye elbisenizi bulsanız bile kombininizi tamamlamak için saç modelinize  ve ayakkabı modelinize de önem göstermelisiniz.En trend abiye modellerine,abiye ayakkabı modellerine ve abiye saç modellerine buraya tıklayarak galerimizden bakabilirsiniz.

2016 yılında göbek dekoltesinin ön plana çıktığını gördük. Abiyelerde, kısa elbiselerde, tşörtlerde, bluzlarda ve hatta kazaklarda göbek dekoltesine rastlamak mümkün. 2016 yılının göz kamaştırıcı modellerinde de bu trend sıkça kullanılmakta. Öncelikle seneye damga vurmuş iki parça abiye modellerinden söz edelim. Bu modelleri hem balık formunda hem de şifon formda, prenses modellerde bulmanız mümkün. İki formda da göz kamaştırıcı göbek dekoltesiyle birlikte göz kamaştıracağınızın garantisini verebiliriz.

ikiparçaabiyemodel

Eğer özel bir geceye davetliyseniz Özel Gecelere Şık Kombin Önerileri yazımızdan ya da dantel elbise modellerini merak ediyorsanız 2016 Dantel Elbise Trendleri yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi balık form bu yıl da moda. Ancak trend olarak baktığımızda balık modellerde taşlı, ağır, gösterişli olanların daha çok tercih edildiğini ve farklılık yarattığını söylememiz mümkün. Özellikle taşlı abiye modelleri tüm dikkatleri üzerinizde toplamaya fazlasıyla yetecektir. Taşlı abiye elbise modelleri maliyet olarak diğer kumaş modellerden daha farklıdır elbette. Eğer ‘Taşlı abiyelere verecek kadar param yok, ama şık, sade ve farklı olmak da istiyorum’ diyorsanız o zaman bu yılın trendlerinden olan göbek dekoltesi tüllü olan zikzak kesim modeller istediğiniz görüntüyü size verebilecek bir model 🙂

balık form balık_abiye

2016 yılı abiye modellerinde başka bir trend şifon abiyeler. Balık abiye modelleri herkesin bildiği gibi hatları fazlaca belli etmekte, fazlalıkların varsa olduğu gibi ortaya çıkarabilmekte. Ayrıca bazı kişiler için balık modeller artık demode gelebilmekte. Şifon eteklere sahip bu uçuş uçuş abiye modelleri tam da bu kişiler için aslında. Ayrıca isterseniz iki parça, isterseniz tek parça bulmanız hatta dilerseniz taşlı ya da sade, tüllü gibi pek çok seçeneğiniz de mevcut.

prensesformikiparça şifon elbise

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git