2016 Yaz Sezonu İçin Edinmeniz Gereken 4 Siyah Parça

2016 Yaz Sezonu İçin Edinmeniz Gereken 4 Siyah Parça
3 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 155 kez okundu.

2016  yaz sezonu da bomba gibi sizlere doğru adım atmaya başladı. Genellikle yaz sezonlarında her zaman açık renkli ya da rengarenk parçaların kullanımını hayatınıza yerleştirirsiniz. Ancak hiç vazgeçmeden kullanmanız gereken hatta çantanızdan eksik etmemeniz gereken siyah parçalar da mevcuttur. Aslında kullanacağınız siyah giysi ya da aksesuarlar, her türlü kombinle uyum sağladığı için yaz kış demeden imdadınıza yetişmektedir. Eğer bahsedeceğimiz 4 siyah parça dolabınızda yer alıyorsa acil durum olsa da olmasa da yaz sezonlarında imdadınıza yetişecektir.

siyah-parca-modelleri

Bu siyah parçalar içerisinde yer alan en önemli ve birinci parça olarak siyah pantolon yer almaktadır. Siyah pantolon da hiç kuşkusuz beyaz pantolon kadar kurtarıcı bir parçadır. Ve her sezon mutlaka kadınların kurtarıcısı olarak bilinmektedir.

Özellikle de bol paçalı ve tiril kumaşlardan elde edilen siyah bir pantolon ile yaz sezonlarınızı harika bir şekilde geçirebilirsiniz. İkinci parça ise siyah bir kot şorttur. Yaz sezonlarının vazgeçilmez parçalarından olan şortların siyah kullanımı her kombine uyum sağlamaktadır. Siyah şortunuzun kumaşını bir de kot olarak ya da keten olarak tercih ettiğinizde daha da yazlık kombinler yakalamanız mümkün olacaktır.

2016-siyah-parcalar

Tüm bu siyah parçalar içerisinde üçüncü olarak yer alan parça ise vazgeçilmez olan siyah bir elbise. Siyah elbisenizi üzerinize geçirdikten sonra dilediğiniz tarzlarda beyaz şapka ve beyaz ayakkabı ile kombin ederek yazı harika bir motivasyon ile karşılayabilirsiniz. Dördüncü parça ise elbette siyah sandaletleriniz. Tüm kombinlerinizin altında yaz sezonu boyunca kullanabileceğiniz siyah babet ya da sandaletler hem rahatlık hem de uyum açısından sizleri her zaman memnun edecektir. Böylece bugün ne giysem diye düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git